KONST / Litografier / Färglitografi 12771043
nr 1277 1043
Lars Melander
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 23/94. Oramad, 59x84cm
Lars Melander, född 1939 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
måndag 30 september 2019
kl 18:27:48
Lars Melander
Läs mer om Lars Melander