KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13342112
nr 1334 2112
Sven Erik Jakobsson
(f. 1934), Sverige
Färgetsning, "Kärleken språk varierar I". Signerad, numrerad 2/25. Bladets mått: 38x25 cm
Sven Erik Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1934.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:39:07
150 kr
Sven Erik Jakobsson
Läs mer om Sven Erik Jakobsson