KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824272
nr 1382 4272
Knut Norman
(1896-1977), Sverige
Oljemålning, Knut Norman (1896-1977), Sverige, Signerad. Olja på pannå, 60x49, yttermått inklusive ram: 78x67 cm
Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 mars 2021
kl 20:05:11
25/2 08:50:34