KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15232032

nr 1523 2032

Ronald de Wolfe

(f. 1920), Storbritannien

Oljemålning, Vaxholm. Signerad. Olja på duk, 18x26 cm, yttermått inklusive ram: 30x39 cm

Ronald de Wolfe, född i London 1920, målare, tecknare och skulptör.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 20 februari 2023
kl 21:09:00

  • Tema
  • 20 feb

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Ronald de Wolfe

Läs mer om Ronald de Wolfe