KONST / Litografier / Färglitografi 8482254

nr 848 2254

Färglitografi

Per-Olof Olsson (f. 1949), Sverige. "Sommarsymfoni". Signerad, numrerad 224/300. Bildmått: 41x56, yttermått inklusive ram: 60x74 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 september 2013
kl 20:55:56

23/9 16:28:00 1      Vinnande bud