KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11554474

nr 1155 4474

Evald Björnberg

(1895-1974), Sverige

Oljemålning, Landskap, signerad, olja på pannå, 38x48 cm

Evald Björnberg, svensk målare och tecknare född i Göteborg 1895, död 1974.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 januari 2018
kl 19:39:25

13/1 16:44:09 1      Vinnande bud

Evald Björnberg

Läs mer om Evald Björnberg