MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 9039328

nr 903 9328

Stolar

Ett par, Stämplade MLB, Melkior Lundberg, tidigt 1800-tal, proveniens Fånö slott

måndag 28 juli 2014
kl 18:28:25