KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17132454
nr 1713 2454
Lars Bjönni Andersson
(1940-2011), Sverige
Oljemålning, Kust. Signerad. Olja på duk, 58x72 cm, yttermått inklusive ram: 70x83 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 juli 2025
kl 20:25:57
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Lars Bjönni Andersson
Läs mer om Lars Bjönni Andersson