KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17132454

nr 1713 2454

Lars Bjönni Andersson

(1940-2011), Sverige

Oljemålning, Kust. Signerad. Olja på duk, 58x72 cm, yttermått inklusive ram: 70x83 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 14 juli 2025
kl 20:25:57

Lars Bjönni Andersson

Läs mer om Lars Bjönni Andersson