KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396512
nr 1539 6512
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 90, man på väg. Olja på duk, 22x25, yttermått inklusive ram. 23x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 8 maj 2023
kl 18:28:06
100 kr
1.100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson