ART / Lithographs / Litograph in colors 11254024
nr 1125 4024
Marie-Louise Ekman
(f. 1944), Sverige
Marie-Louise Ekman (b. 1944), 79/245, signerad Marie Louise De Geer Bergenstråhle 1976, bladets mått 74x99, unframed, vikskador.
LITOGRAPH IN COLORS, Marie-Louise Ekman (f. 1944), 79/245, signerad Marie Louise De Geer Bergenstråhle 1976, bladets mått 74x99
Condition: Oramad, vikskador
Marie-Louise Ekman, Swedish artist, born 1944.
4000
SEK 3800
Monday August 28 2017
at 18:21:36
3.200 kr
3.600 kr
- Klassiska
Aug 28
Klassiska
Read more about Klassiska
Marie-Louise Ekman
Read more about Marie-Louise Ekman