KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12916315
nr 1291 6315
Rita Rapp-Lennmor
(1924-2001), Sverige
Troll. Signerad, daterad -76. Akvarell, ca 28x26 cm
Utrop:
500 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:36:21
Rita Rapp-Lennmor
Läs mer om Rita Rapp-Lennmor