ART / Lithographs / Grafiskt blad 15448006
nr 1544 8006
Grafiskt blad
Carl Linderoth. "Uppträde". Signed, numbered 69/100. Giclee fine art. Image dimensions: 27x38 cm, unframed. Sheet: 30x43 cm,
Carl Linderoth. "Uppträde". Signerad, numrerad 69/100. Giclee fine art. Bildmått: 27x38 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 30x43 cm
SEK 100
Monday May 29 2023
at 20:00:00
26/5 21:01:43