KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8895072

nr 889 5072

Larissa Stenlander

(f. 1960), Sverige

Blandteknik, Larissa Stenlander (f. 1960), 14x62

Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, målare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 21 april 2014
kl 20:40:51

Larissa Stenlander

Läs mer om Larissa Stenlander