ART / Oil paintings / Oil painting 12213227
nr 1221 3227
OIL PAINTING
KJ, signed. Flickan och havet. Oil on canvas, 46x80,
KJ, signerad. Flickan och havet. Olja på duk, 46x80
SEK 500
Monday December 3 2018
at 19:38:06
100 kr
400 kr
450 kr