KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13568434

nr 1356 8434

Denis Stéen

(1929-2020), Sverige

Etsning, Denis Stéen (f. 1929), Sverige. Signerad, numrerad 14/50. Motivet: 16x25cm

Denis Stéen, svensk målare, tecknare och grafiker född 1929, död 2020 .

Utrop:

600 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 19:07:55

Denis Stéen

Läs mer om Denis Stéen