KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252913
nr 1425 2913
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, By i bergen, Monogramsignerad. Olja på pannå, 56x69, yttermått inklusive ram: 65x78
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:39:25
150 kr
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg