KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 16274048
nr 1627 4048
Teckning
Oidentifierad konstnär. Signerad, -74, Orientalisk man, oramad, bladets mått: 70x50 cm
Utrop:
600 kr
måndag 10 juni 2024
kl 18:24:10
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor