ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 16363002
*
nr 1636 3002
Daniel Vandinja
(f. 1973), Sverige
Daniel Vandinja (b. 1973), Sweden. "Featherington". Signed, Blandteknik på pannå, unframed. Length: 33 cm. Width: 2 cm cm, height: 43 cm,
MIXED MEDIA, "Featherington". Signerad, Blandteknik på pannå, oramad. Längd: 33 cm. Djup: 2 cm, höjd: 43 cm
Daniel Vandinja, Swedish painter, born 1973.
Estimate:
500
Auction date:
Monday August 19 2024
at 19:27:55
- Artist/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik blandteknik på pannå daniel vandinja svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
6381 WATERCOLOUR
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956). Coastal scene. S..//
Auction ends
in a week
26 jan at 20:22
-
8063 COLLAGE
Maria Hagelby (b. 1957), Sweden. Signed, compositi..//
Auction ends
in a week
26 jan at 20:20
*
Daniel Vandinja
Daniel Vandinja, Swedish painter, born 1973.
nr 1636 3002
Daniel Vandinja
(f. 1973), Sverige
Daniel Vandinja (b. 1973), Sweden. "Featherington". Signed, Blandteknik på pannå, unframed. Length: 33 cm. Width: 2 cm cm, height: 43 cm,
MIXED MEDIA, "Featherington". Signerad, Blandteknik på pannå, oramad. Längd: 33 cm. Djup: 2 cm, höjd: 43 cm
Daniel Vandinja, Swedish painter, born 1973.
| Estimate: | 500 |
|---|---|
| Auction date: |
Monday August 19 2024 |
- Artist/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik blandteknik på pannå daniel vandinja svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
6381 WATERCOLOUR
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956). Coastal scene. S..//
Auction ends
in a week
26 jan at 20:22 -
8063 COLLAGE
Maria Hagelby (b. 1957), Sweden. Signed, compositi..//
Auction ends
in a week
26 jan at 20:20



