KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14156473
nr 1415 6473
Oidentifierad konstnär. Komposition. Signerad Irma S. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 74x62 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:22:31
100 kr
250 kr
nr 1415 6473
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 30 augusti 2021 |