KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12476017

nr 1247 6017

Oidentifierad konstnär. Signerad, Italien. Olja på duk, 39x49,5cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 april 2019
kl 18:22:05

7/4 21:31:13 1      Vinnande bud