KONST / Litografier / Färglitografi 14277045
*
nr 1427 7045
Alvar Sunol
(f. 1935), Spanien
Signerad, numrerad XI/LX. Färglitografi, bildmått: 61x46cm, yttermått inklusive ram: 81x64cm
Alvar - Alvar Suñol, spansk-katalansk målare född utanför Barcelona 1935.
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 25 oktober 2021
kl 19:46:11
- Konstnär/Designer
Alvar Sunol
Alvar - Alvar Suñol, spansk-katalansk målare född utanför Barcelona 1935.
Läs mer om Alvar Sunol
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: alvar sunol bildmått: 61x46cm europa färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad numrerad xi spanien spansk spanska sydeuropa
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:43
-
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:31
*
Alvar Sunol
Alvar - Alvar Suñol, spansk-katalansk målare född utanför Barcelona 1935.
Läs mer om Alvar Sunol
nr 1427 7045
Alvar Sunol
(f. 1935), Spanien
Signerad, numrerad XI/LX. Färglitografi, bildmått: 61x46cm, yttermått inklusive ram: 81x64cm
Alvar - Alvar Suñol, spansk-katalansk målare född utanför Barcelona 1935.
| Följerätt | |
|---|---|
Utgick |
|
| Sista tid för bud online: |
måndag 25 oktober 2021 |
- Konstnär/Designer
Alvar Sunol
Alvar - Alvar Suñol, spansk-katalansk mÃ¥lare född utanför Barcelona 1935.Läs mer om Alvar Sunol
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: alvar sunol bildmått: 61x46cm europa färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad numrerad xi spanien spansk spanska sydeuropa
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:43 -
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:31



