KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17088121
nr 1708 8121
Oidentifierad konstnär. Signerad, omkring 1900, otydlig signatur, Jägmästare och kvistplockerska, ram i relief. Olja på duk, 52x31 cm, yttermått inklusive ram: 75x55 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 juni 2025
kl 19:29:34
8/6 23:51:23