nr 1240 9144
Kjeld Ulrich
(f. 1942)
Färglitografi, Signerad, numrerad 82/130. Motivet: 46x66 cm
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
300 kr |
| Såld: |
200 kr |
måndag 11 mars 2019 kl 19:22:18
| Tid |
Kund |
Bud |
100 kr
150 kr