KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8214034
nr 821 4034
Akvarell
oidentifierad konstnär, Vinrelandskap, signerad, 13x23
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 april 2013
kl 19:09:00
16/4 20:22:29
150 kr
22/4 00:13:10