KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956345
nr 1395 6345
Olle Lindgren
(1930-2018), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad OL. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 43x61
Olle Lindgren, svensk tecknare, grafiker och målare född 1930, död 2018.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:06:10
30/4 19:37:41
Olle Lindgren
Läs mer om Olle Lindgren