KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636784
nr 1363 6784
Oidentifierad konstnär. Signerad G Horst, Hästporträtt. Olja på duk, 39x52 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:57:30
300 kr