KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16118370

nr 1611 8370

Akvarell

Paul Teschinsky, marin, "SMS Ayesha, Heimwärts". Signerad, akvarell, 34x48 cm, yttermått inklusive ram: 41x56 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 8 april 2024
kl 18:23:25

8/4 15:06:24 1      400 kr
8/4 18:18:25 2      Vinnande bud