ART / Oil paintings / Oil painting 11809186
nr 1180 9186
Åke Wickström
(f. 1927), Sverige
Åke Wickström (b. 1927), Sweden. Signed, dated 67, children. Olja på pannå, 49x68,
OIL PAINTING, Signerad, daterad 67, barn. Olja på pannå, 49x68
Åke Wickström, born 1927, Swedish painter.
600
SEK 200
Monday April 30 2018
at 20:21:38
30/4 15:06:28
150 kr
30/4 16:03:04
All världens barn (Lisa Larson)