KONST / Litografier / Färglitografi 12455491
nr 1245 5491
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad HC 12/30. Motivet: 69x46 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 1 april 2019
kl 18:03:19
900 kr
1.100 kr