KONST / Litografier / Färglitografi 8181370
*
nr 818 1370
Lars Holm
(f. 1956), Sverige
Färglitografi, Lars Holm (f. 1956), 73/290, skärgårdsvik, motivets mått: 43x72
Lars Holm, svensk målare, illustratör och grafiker född 1956 i Stockholm.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 april 2013
kl 18:56:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/4 17:25:24
1
150 kr
1/4 18:11:24
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Lars Holm
Lars Holm, svensk målare, illustratör och grafiker född 1956 i Stockholm.
Läs mer om Lars Holm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars holm litografi litografier litografiskt blad skärgård skärgården skärgårdsvik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vatten
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
6779 Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:21
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39
-
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16
*
Lars Holm
Lars Holm, svensk målare, illustratör och grafiker född 1956 i Stockholm.
Läs mer om Lars Holm
nr 818 1370
Lars Holm
(f. 1956), Sverige
Färglitografi, Lars Holm (f. 1956), 73/290, skärgårdsvik, motivets mått: 43x72
Lars Holm, svensk målare, illustratör och grafiker född 1956 i Stockholm.
| Utrop: | 400 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 1 april 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 1/4 17:25:24 | 1 | 150 kr |
| 1/4 18:11:24 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Lars Holm
Lars Holm, svensk mÃ¥lare, illustratör och grafiker född 1956 i Stockholm.Läs mer om Lars Holm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars holm litografi litografier litografiskt blad skärgård skärgården skärgårdsvik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vatten
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
6779 Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:21 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39 -
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16



