KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11086038
nr 1108 6038
Dan Rönnberg, Munkar, signerad, 30x40
Kondition: krackeleringar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 15 maj 2017
kl 20:11:00
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr