KONST / Litografier / Färglitografier 16569394
*
nr 1656 9394
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, daterad 1971-79, med dedikationer, yttermått inklusive ram: 46x43 cm
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 14:19:44)
Uppdatera
Visning
fredag 8/11, lördag 9/11, söndag 10/11 och måndag 11/11
Auktionen
avslutas:
måndag 11 november kl 18:49:04
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Nisse Zetterberg
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Läs mer om Nisse Zetterberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dedikationer färglitografier litografier nisse zetterberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8132 Färglitografier
2 st, Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
11 november kl 19:06
-
9177 Färglitografier
2 st, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
11 november kl 19:08
*
Nisse Zetterberg
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Läs mer om Nisse Zetterberg
nr 1656 9394
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, daterad 1971-79, med dedikationer, yttermått inklusive ram: 46x43 cm
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Bevakningspris: |
ÄR EJ UPPNÅTT |
Aktuellt bud: | Inga bud (per 14:19:44) Uppdatera |
Visning |
fredag 8/11, lördag 9/11, söndag 10/11 och måndag 11/11 |
Auktionen avslutas: |
måndag 11 november kl 18:49:04 |
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Nisse Zetterberg
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk mÃ¥lare.Läs mer om Nisse Zetterberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dedikationer färglitografier litografier nisse zetterberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8132 Färglitografier
2 st, Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
11 november kl 19:06 -
9177 Färglitografier
2 st, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
11 november kl 19:08