KONST / Litografier / Färglitografi 14424215
nr 1442 4215
Göran Brunius
(1911-2005), Sverige
Signerad, numrerad 247/325. Färglitografi, bildmått: 48x56, yttermått inklusive ram: 63x83 cm
Göran Brunius, född 1911, död 2005, svensk målare och skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 januari 2022
kl 19:48:29
11/1 17:49:08
Göran Brunius
Läs mer om Göran Brunius