KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16802008

nr 1680 2008

Etsning

Mosebacke, tryck efter JF Martin. Bildmått: 44x69 cm, yttermått inklusive ram: 64x87 cm. Ej signerad

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 februari 2025
kl 18:25:13

16/2 19:24:16 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 17 feb

Stockholm

Läs mer om Stockholm