KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16802008
nr 1680 2008
Etsning
Mosebacke, tryck efter JF Martin. Bildmått: 44x69 cm, yttermått inklusive ram: 64x87 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 februari 2025
kl 18:25:13
16/2 19:24:16
17 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm