KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15684486

nr 1568 4486

Nils Selander

(1877-1949), Sverige

Blandteknik, Karikatyr, Signerad. Bladets mått: 19x13 cm, oramad

Nils Selander, svensk bildkonstnär född 1877, död 1949.

Utrop:

500 kr

måndag 2 oktober 2023
kl 19:19:44

Nils Selander

Läs mer om Nils Selander