KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061051

nr 1406 1051

Ana Wilhelmson-Lagerman

(1907-1988), Sverige

Oljemålning, Ej signerad, "Höst". Olja på pannå, 29x21, yttermått inklusive ram: 32x25 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 5 juli 2021
kl 19:01:27

  • 5 jul

Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman