KONST / Litografier / Färglitografi 16802028

nr 1680 2028

Anders Fogelin

(1933-1982), Sverige

Signerad, numrerad 214/280, daterad - 81, Slussen. Färglitografi, bildmått: 37x41 cm, yttermått inklusive ram: 53x57 cm

Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 17 februari 2025
kl 18:01:03

9/2 21:54:23 1      100 kr
16/2 15:26:30 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 17 feb

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Anders Fogelin

Läs mer om Anders Fogelin