KONST / Litografier / Färglitografi 16197416
nr 1619 7416
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 1038/1750. Färglitografi, bildmått: 54x77 cm, yttermått inklusive ram: 76x95 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:46:10
12/5 01:08:25
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm