KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14029196

nr 1402 9196

Gunnar Svensson. "Primula i fönstret". Signerad, daterad 1944. Olja på duk, 60x48cm, yttermått inklusive ram: 76x64cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 7 juni 2021
kl 20:19:07

1/6 20:09:58 1      Vinnande bud