KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7322492
nr 732 2492
Akvarell
Osignerad, liggande man med vagn, bladets mått: 16x28
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 december 2011
kl 18:33:39
18/12 20:04:40