KONST / Litografier / Litografier 13485030

nr 1348 5030

Lillan Michelin

(f. 1947), Sverige

Litografier, 6 st, Oramade lösa blad. Signerade. Bladets mått: 40x30 cm

Lillan Michelin, svensk målare och grafiker född 1947.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 september 2020
kl 20:11:46

20/9 11:55:55 1      Vinnande bud

Lillan Michelin

Läs mer om Lillan Michelin