KONST / Litografier / Färglitografi 13899312
nr 1389 9312
Färglitografi
Ingvar Nibfelt, "Under bildande". Signerad, numrerad 16/30, daterad -87. Motivet: 29x35 cm, yttermått inklusive ram: 44x48 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 april 2021
kl 20:40:04
5/4 10:54:48
100 kr
5/4 20:22:58