KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769402
nr 1276 9402
Kerstin Forsberg, "Brago", Olja på trä. Signerad a tergo, 28x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:19:41
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)