SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Gafflar 6994012

nr 699 4012

Gafflar

12 st, förgyllt silver, 1800-tal, 863 g

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.800 kr

måndag 30 maj 2011