KONST / Litografier / Färglitografi 11482594
nr 1148 2594
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Färglitografi, 3 st, Signerad och daterad 1974-75, motivet: ca 41x50
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:38:10
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr