ART / Oil paintings / Oil painting 4983123
nr 498 3123
OIL PAINTING
Lenght: ()
Monogramsign, England, 77x52 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 1200
Monday November 26 2007
at 16:25:10
200 kr
600 kr
550 kr
850 kr
900 kr
1.100 kr