MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pall 8641538
nr 864 1538
Pall
längd (a)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 december 2013
kl 18:20:43
250 kr
200 kr