KONST / Litografier / Serigrafi 12257250

nr 1225 7250

Serigrafi

Mats Persson. Signerad, numrerad 109/150, bladets mått: 38x38 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

söndag 10 februari 2019
kl 08:57:44