KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 14666359
nr 1466 6359
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
"Nybro 1". Signerad. Färgkrita, 33x43 cm, yttermått inklusive ram: 53x63 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:38:20
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm