KONST / Litografier / Färglitografi 16894006
nr 1689 4006
Bertil Öhlund
(1923-2003), Sverige
Lomposition med hus. Signerad, numrerad 35/325. Färglitografi, bildmått: 20x30 cm, yttermått inklusive ram: 41x49 cm
Bertil Öhlund, född 1923 i Solna, död 2003, svensk målare.
måndag 24 mars 2025
kl 18:12:48
Bertil Öhlund
Läs mer om Bertil Öhlund